Interlands Grieks voetbalelftal 2020-2029
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Grieks voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands
2020
| ||||
3 september UEFA Nations League Groep C3 № 603 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Slovenië [2] | 0 – 0 | Griekenland[3] | Stožicestadion, Ljubljana Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Bobby Madden (SCO) |
| ||||
6 september UEFA Nations League Groep C3 № 604 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Kosovo | 1 – 2[5] | Griekenland | Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Pavel Královec (CZE) |
Bernard Berisha 82' | 2' Dimitris Limnios 51' Dimitris Siovas |
| ||||
7 oktober Vriendschappelijk № 605 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC+2) | Oostenrijk [6] | 2 – 1 | Griekenland[7] | Wörtherseestadion, Klagenfurt Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Matej Jug (SVN) |
Adrian Grbić 77' Christoph Baumgartner 80' | 63' Kostas Fortounis |
| ||||
11 oktober UEFA Nations League Groep C3 № 606 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland [8] | 2 – 0[9] | Moldavië | Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Dennis Higler (NED) |
Anastasios Bakasetas 45+3' (pen.) Petros Mantalos 50' |
| ||||
14 oktober UEFA Nations League Groep C3 № 607 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland | 0 – 0 | Kosovo | Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Roi Reinshreiber (ISR) |
| ||||
11 november Vriendschappelijk № 608 «onderlinge duels» 16:45 uur (UTC+2) | Griekenland [10] | 2 – 1 | Cyprus | Georgios Kamarasstadion, Athene Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Harm Osmers (GER) |
Christos Tzolis 8' Georgios Giakoumakis 17' | 58' Marios Ilia |
| ||||
15 november UEFA Nations League Groep C3 № 609 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+2) | Moldavië [11] | 0 – 2 | Griekenland[12] | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Fran Jović (CRO) |
32' Kostas Fortounis 41' Anastasios Bakasetas |
| ||||
18 november UEFA Nations League Groep C3 № 610 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+2) | Griekenland | 0 – 0[13] | Slovenië[14] | Georgios Kamarasstadion, Athene Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Carlos del Cerro Grande (ESP) |
2021
| ||||
25 maart WK-kwalificatie Groep B № 611 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Spanje [15] | 1 – 1 | Griekenland | Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Marco Guida (ITA) |
Álvaro Morata 33' | 56' (pen.) Anastasios Bakasetas |
| ||||
28 maart Vriendschappelijk № 612 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+3) | Griekenland [16] | 2 – 1[17] | Honduras | Toumbastadion, Thessaloniki Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Urs Schnyder (SUI) |
Vangelis Pavlidis 14' Vangelis Pavlidis 59' | 41' Diego Rodríguez |
| ||||
31 maart WK-kwalificatie Groep B № 613 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland | 1 – 1 | Georgië | Toumbastadion, Thessaloniki Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Szymon Marciniak (POL) |
Otar Kakabadze 76' (e.d.) | 78' Chvitsja Kvaratschelia |
| ||||
3 juni Vriendschappelijk № 614 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | België [18] | 1 – 1 | Griekenland[19] | Koning Boudewijnstadion, Brussel Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Fábio Veríssimo (POR) |
Thorgan Hazard 28' | 66' Giorgos Tzavelas |
| ||||
6 juni Vriendschappelijk № 615 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Noorwegen [20] | 1 – 2 | Griekenland | Estadio La Rosaleda, Málaga[21] Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Jakob Kehlet (DEN) |
Stefan Strandberg 64' | 13' Giorgos Masouras 21' Thanasis Androutsos |
| ||||
1 september Vriendschappelijk № 616 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Zwitserland [22][23] | 2 – 1 | Griekenland | St. Jakob-Park, Bazel Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Antti Munukka (FIN) |
Steven Zuber 7' Ruben Vargas 51' | 34' Vangelis Pavlidis |
| ||||
5 september WK-kwalificatie Groep B № 617 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Kosovo | 1 – 1 | Griekenland[24] | Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: François Letexier (FRA) Video-assistent: Willy Delajod (FRA) |
Vedat Muriqi 90+2' | 45+2' Anastasios Douvikas |
| ||||
8 september WK-kwalificatie Groep B № 618 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland | 2 – 1 | Zweden[25] | Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene Toeschouwers: 3.475 Scheidsrechter: Sergej Karasjov (RUS) Video-assistent: Vitali Mesjkov (RUS) |
Anastasios Bakasetas 62' Vangelis Pavlidis 78' | 80' Robin Quaison |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie Groep B № 619 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Georgië | 0 – 2 | Griekenland | Batoemistadion, Batoemi Toeschouwers: 0[26] Scheidsrechter: Donatas Rumšas (LTU) Video-assistent: Jochem Kamphuis (NED) |
90' (pen.) Anastasios Bakasetas 90+5' Dimitris Pelkas |
| ||||
12 oktober WK-kwalificatie Groep B № 620 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Zweden | 2 – 0[27] | Griekenland | Friends Arena, Solna Toeschouwers: 47.314 Scheidsrechter: Tobias Stieler (GER) Video-assistent: Christian Dingert (GER) |
Emil Forsberg 59' (pen.) Alexander Isak 69' |
| ||||
11 november WK-kwalificatie Groep B № 621 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+2) | Griekenland [28] | 0 – 1 | Spanje[29] | Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene Toeschouwers: 7.825 Scheidsrechter: Szymon Marciniak (POL) Video-assistent: Tomasz Kwiatkowski (POL) |
36' (pen.) Pablo Sarabia |
| ||||
14 november WK-kwalificatie Groep B № 622 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+2) | Griekenland [30] | 1 – 1 | Kosovo[31] | Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene Toeschouwers: 1.388 Scheidsrechter: Aleksej Koelbakov (BLR) Video-assistent: Sergej Karasjov (RUS) |
Giorgos Masouras 44' | 76' Amir Rrahmani |
2022
| ||||
25 maart Vriendschappelijk № 623 «onderlinge duels» 20:15 uur (UTC+2) | Roemenië [32][33] | 0 – 1 | Griekenland[34] | Stadionul Steaua, Boekarest Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Ricardo de Burgos Bengoetxea (ESP) |
39' Andreas Bouchalakis |
| ||||
28 maart Vriendschappelijk № 624 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+2) | Montenegro [35] | 1 – 0 | Griekenland[36] | Pod Goricomstadion, Podgorica Toeschouwers: 3.425 Scheidsrechter: Fran Jović (CRO) |
Milutin Osmajić 60' |
| ||||
2 juni UEFA Nations League Groep C2 № 625 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Noord-Ierland [37] | 0 – 1 | Griekenland[38] | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 16.977 Scheidsrechter: Erik Lambrechts (BEL) Video-assistent: Bram Van Driessche (BEL) |
39' Anastasios Bakasetas |
| ||||
5 juni UEFA Nations League Groep C2 № 626 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Kosovo | 0 – 1[39] | Griekenland | Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 12.300 Scheidsrechter: John Beaton (SCO) Video-assistent: Jochem Kamphuis (NED) |
36' Anastasios Bakasetas |
| ||||
9 juni UEFA Nations League Groep C2 № 627 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland [40] | 3 – 0 | Cyprus | Panthessalikostadion, Volos Toeschouwers: 12.418 Scheidsrechter: Tamás Bognár (HUN) Video-assistent: Sascha Stegemann (GER) |
Anastasios Bakasetas 8' Vangelis Pavlidis 20' Dimitris Limnios 49' |
| ||||
12 juni UEFA Nations League Groep C2 № 628 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland [41] | 2 – 0 | Kosovo | Panthessalikostadion, Volos Toeschouwers: 15.367 Scheidsrechter: Julian Weinberger (AUT) Video-assistent: Christian-Petru Ciochirca (AUT) |
Giorgos Giakoumakis 71' Petros Mantalos 90+9' |
| ||||
24 september UEFA Nations League Groep C2 № 629 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Cyprus [42][43][44] | 1 – 0 | Griekenland[45][46] | AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca Toeschouwers: 4.548 Scheidsrechter: Aleksej Koelbakov (BLR) Video-assistent: Bartosz Frankowski (POL) |
Marinos Tzionis 18' |
| ||||
27 september UEFA Nations League Groep C2 № 630 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland | 3 – 1 | Noord-Ierland[47][48] | Georgios Kamarasstadion, Athene Toeschouwers: 5.871 Scheidsrechter: Filip Glova (SVK) Video-assistent: Tiago Martins (POR) |
Dimitris Pelkas 14' Giorgos Masouras 55' Petros Mantalos 80' | 18' Shayne Lavery |
| ||||
17 november Vriendschappelijk № 631 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+1) | Malta | 2 – 2[49] | Griekenland[50] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 1.830 Scheidsrechter: Alain Durieux (LUX) |
Jurgen Degabriele 54' Teddy Teuma 67' (pen.) | 39' Anastasios Bakasetas 86' Taxiarchis Fountas |
| ||||
20 november Vriendschappelijk № 632 «onderlinge duels» 20:15 uur (UTC+1) | Hongarije [51] | 2 – 1[52] | Griekenland[53] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 50.893 Scheidsrechter: Daniele Chiffi (ITA) Video-assistent: Aleandro Di Paolo (ITA) |
Roland Sallai 15' Zsolt Kalmár 90+3' | 81' (pen.) Anastasios Bakasetas |
2023
| ||||
24 maart EK-kwalificatie Groep B № 633 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Gibraltar | 0 – 3 | Griekenland[54] | Estádio Algarve, Loulé (Portugal)[55] Toeschouwers: 390 Scheidsrechter: Rohit Saggi (NOR) Video-assistent: Rob Dieperink (NED) |
11' Giorgos Masouras 45' Emmanouil Siopis 58' Anastasios Bakasetas |
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № 634 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Griekenland | 0 – 0 | Litouwen | Agia Sofiastadion, Athene Toeschouwers: 11.950 Scheidsrechter: Jonathan Lardot (BEL) |
| ||||
16 juni EK-kwalificatie Groep B № 635 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland | 2 – 1[56] | Ierland | Agia Sofiastadion, Athene Toeschouwers: 17.452 Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT) Video-assistent: Christian Dingert (GER) |
Anastasios Bakasetas 15' (pen.) Giorgos Masouras 49' | 27' Nathan Collins |
| ||||
19 juni EK-kwalificatie Groep B № 636 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Frankrijk | 1 – 0[57] | Griekenland | Stade de France, Saint-Denis Toeschouwers: 76.500 Scheidsrechter: Antonio Mateu Lahoz (ESP) Video-assistent: Ricardo de Burgos Bengoetxea (ESP) |
Kylian Mbappé 55' (pen.) |
| ||||
7 september EK-kwalificatie Groep B № 637 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Nederland [58] | 3 – 0 | Griekenland | Philips Stadion, Eindhoven Toeschouwers: 32.079 Scheidsrechter: Michael Oliver (ENG) Video-assistent: Stuart Attwell (ENG) |
Marten de Roon 17' Cody Gakpo 31' Wout Weghorst 39' |
| ||||
10 september EK-kwalificatie Groep B № 638 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland | 5 – 0 | Gibraltar | Agia Sofiastadion, Athene Toeschouwers: 9.774 Scheidsrechter: Manfredas Lukjančukas (LTU) Video-assistent: Marco Di Bello (ITA) |
Dimitris Pelkas 9' Konstantinos Mavropanos 23' Giorgos Masouras 70' Konstantinos Mavropanos 83' Giorgos Masouras 90+1' |
| ||||
13 oktober EK-kwalificatie Groep B № 639 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland [59] | 0 – 2 | Griekenland | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 41.239 Scheidsrechter: Glenn Nyberg (SWE) Video-assistent: Tomasz Kwiatkowski (POL) |
20' Giorgos Giakoumakis 45+4' Giorgos Masouras |
| ||||
16 oktober EK-kwalificatie Groep B № 640 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland | 0 – 1[60][61] | Nederland[62] | Agia Sofiastadion, Athene Toeschouwers: 24.967 Scheidsrechter: Alejandro Hernández (ESP) Video-assistent: Juan Martínez Munuera (ESP) |
90+3' (pen.) Virgil van Dijk |
| ||||
17 november Vriendschappelijk № 641 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Griekenland [63] | 2 – 0[64][65] | Nieuw-Zeeland[66] | Georgios Kamarasstadion, Athene Toeschouwers: 197 Scheidsrechter: Luca Cibelli (SUI) |
Giannis Konstantelias 10' Giorgos Giakoumakis 29' |
| ||||
21 november EK-kwalificatie Groep B № 642 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+2) | Griekenland | 2 – 2 | Frankrijk | Agia Sofiastadion, Athene Toeschouwers: 24.820 Scheidsrechter: Daniel Siebert (GER) Video-assistent: Marco Fritz (GER) |
Anastasios Bakasetas 56' Fotis Ioannidis 61' | 42' Randal Kolo Muani 74' Youssouf Fofana |
2024
| ||||
21 maart EK-kwalificatie Play-off № 643 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+2) | Griekenland | 5 – 0 | Kazachstan | Agia Sofiastadion, Athene Toeschouwers: 25.200 Scheidsrechter: Danny Makkelie (NED) Video-assistent: Rob Dieperink (NED) |
Anastasios Bakasetas 9' (pen.) Dimitris Pelkas 15' Fotis Ioannidis 37' Dimitris Kourbelis 40' Jerkin Tapalov 85' (e.d.) |
| ||||
26 maart EK-kwalificatie Play-off № 644 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+4) | Georgië [67] | 0 – 0 (n.v.)[68] | Griekenland | Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi Toeschouwers: 44.000 Scheidsrechter: Szymon Marciniak (POL) Video-assistent: Tomasz Kwiatkowski (POL) |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Giorgi Kotsjorasjvili Zoeriko Davitasjvili Georges Mikautadze Lasja Dvali Nika Kvekveskiri | 4 – 2 | Anastasios Bakasetas Georgios Masouras Andreas Bouchalakis Giorgos Giakoumakis |
| ||||
7 juni Vriendschappelijk № 645 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Duitsland | 2 – 1 | Griekenland[69] | Borussia-Park, Mönchengladbach Toeschouwers: 45.500 Scheidsrechter: José Munuera Montero (ESP) Video-assistent: Eduardo Prieto Iglesias (ESP) |
Kai Havertz 56' Pascal Groß 89' | 33' Giorgos Masouras |
| ||||
11 juni Vriendschappelijk № 646 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Malta [70] | 0 – 2 | Griekenland[71] | Greisbergers Betten-Arena, Grödig Toeschouwers: onb. Scheidsrechter: Alan Kijas (AUT) |
7' (pen.) Anastasios Bakasetas 15' Christos Tzolis |
| ||||
7 september UEFA Nations League Groep B2 № 647 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland | – | Finland | Agia Sofiastadion, Athene Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 september UEFA Nations League Groep B2 № 648 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland | – | Griekenland | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 oktober UEFA Nations League Groep B2 № 649 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Engeland | – | Griekenland | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
13 oktober UEFA Nations League Groep B2 № 650 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland | – | Ierland | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
14 november UEFA Nations League Groep B2 № 651 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+2) | Griekenland | – | Engeland | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
17 november UEFA Nations League Groep B2 № 652 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Finland | – | Griekenland | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Bronnen, noten en/of referenties
|